Vondroušová se po necelých dvou letech rozvádí. Prostě nám to nevyšlo, manžel už se odstěhoval

Aktuality
17 komentářů

Další články

Nadal přijal pozvání na Laver Cup. Chce co nejlépe využít každou příležitost

Rafael Nadal slíbil účast na zářijovém Laver Cupu, což by mohla být jedna z posledních akcí před koncem kariéry. Sedmatřicetiletý držitel 22 titulů z grandslamů zatím v soutěži mezi výběry Evropy a světa startoval třikrát v letech 2017 v Praze, 2019 v Ženevě a před dvěma lety v Londýně při rozlučce Rogera Federera. O jeho plánovaném startu v letošním sedmém ročníku informovali berlínští pořadatelé.

Těžký návrat po dopingu. Halepová se necítí být připravená a odmítla divokou kartu do Madridu

Návrat Simony Halepové (32) po trestu za doping neprobíhá podle plánu. Rumunská tenistka se sice v březnu v Miami velmi rychle objevila zpátky na okruhu WTA, ale na další vystoupení bývalé světové jedničky si fanoušci musí počkat. Naposledy se odhlásila z Madridu, kde měla dvojnásobná šampionka startovat na divokou kartu.

Týden #17-18: Plíšková a Bouzková se odhlásily z Madridu, devět Čechů zná los

Seznam přihlášených, ty nejdůležitější aktualizace o odstoupení jednotlivých hráčů z turnajů, informace o divokých kartách a losy hlavních soutěží či kvalifikací. To vše nově najdete se zaměřením hlavně na české tenisty a největší hvězdy na jednom místě v tomto článku, který pro vás budeme průběžně aktualizovat.

Ruud po týdnu oplatil Tsitsipasovi porážku a v Barceloně dosáhl na svůj největší titul

ATP BARCELONA – Casper Ruud (26) porazil ve finále antukového "pětistovky" v Barceloně Stefanose Tsitsipase (26) 7:5, 6:3 a oplatil mu týden starou porážku z turnaje Masters v Monte Carlu. Ve svém 22. finále získal největší a celkově 11. titul, všech 10 předchozích si odvezl z akcí ATP 250. Řek v Katalánsku prohrál i své čtvrté finále.

Češi v akci, pondělí 22. 4. Bejlek v kvalifikaci v Madridu postupuje, Kopřiva neuspěl

Sára Bejlek zvládla první kolo kvalifikačních bojů na prestižní tisícovce v Madridu, neuspěl naopak Vít Kopřiva. Zdeněk Kolář na challengeru v Ostravě prošel do druhého kola, Jan Kumstát vypadl. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.

Stephensová v Rouenu slaví první trofej na evropské antuce

WTA ROUEN – Sloane Stephensová (31) vyhrála turnaj WTA 250 ve francouzském Rouenu a získala druhou antukovou trofej. Šestá nasazená porazila ve finále nenasazenou Polsku Magdu Linettovou (32) po třísetové bitvě 6:1, 2:6, 6:2. Američanka získala svůj celkově 8. titul a první od února 2022.